Směr Jih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Směr Jih

fórum o kanadském seriálu Směr Jih
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hledám české díly

Goto down 
+3
Fraser
Johanna
LUCKYAthlon
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pro Sartyho   Hledám české díly - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 09, 2007 6:19 pm

No, nemuzes, protoze zatim tam nejsou, mimo aglickejch na torrentu
Návrat nahoru Goto down
Sarty




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 02. 07

Hledám české díly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 09, 2007 7:19 pm

No jo a ja myslel ze je tam aspon ten vzorek... nevadi pockam :-) zatim diky
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 12:31 am

Ukázky jsem už smazal, neboť jsem došel k závěru, že po měsíci si každý kdo chtěl stáhl co potřeboval Surprised)

Ale možná je tam ještě hodím. Nicméně mě teď napadlo, že nějaké přehrávače, tuším že např. MVPlayer, umí přehrávat zvuk z externího souboru. Nejsem doma, nemohu vyzkoušet, ale jestli tomu tak bude, určitě se přizpůsobím Surprised)


....například udělat ke každému dílu mono stopy atd Surprised)



PS: Jsem u dílu 28, koncem měsíce udělám dalších cca 10, snad více...
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Zvuk   Hledám české díly - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 6:44 pm

Tak jsem tedy hodil ukázky zpátky na sledge.myserver.cz/video a ověřil jsem si, že MV Player (http://mv2.czweb.org/) opravdu umí přehrávat video a externím zvuklovým souborem, otázka je, jaký bude synchron v průběhu delšího filmu...

PS: Ten MV PLayer má syntezátor řeši z titulků (jen anglickej) a je docela legrace poslouchat jej s českými titulky Laughing

PPS: podle praktických výsledků si stejně myslím, že nejjednodušší je varianta dual s výběrem kanálů v MediaPlayer Classic (už kvůli synchronu), ale třeba nakonec hodím jen samostatnej zvuk v MP3 v češtině...uvidíme

PPPS: nemohu vyzkoušet všechny možné varianty zvuku/videa/přehrávacích programů, takže pokud vás něco napade a vyzkoušíte si to, tak sem s tím Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Hledám české díly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 21, 2007 12:17 am

No teda já koukám a raději nic neříkám,protože tohle je nad moje chápání cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Sponsored content





Hledám české díly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám české díly
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Směr Jih :: Due South :: fórum-
Přejdi na: