Směr Jih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Směr Jih

fórum o kanadském seriálu Směr Jih
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Due South Torrent

Goto down 
+3
alkena
Brusinka
Fraser
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 6:41 pm

AAAAAAAAAAAAAA Vrtulnííííííííííííkýýýýýýýýýýýýý Surprised)

Tak to se musím pochlubit, k vánocům jsem si zařídil tento malý pokojový vrtulníček na létání<https://www.youtube.com/watch?v=Le42GV8m6b0>, a ještě uvažuji o tomto<https://www.youtube.com/watch?v=8WwYR06y6hs>¨


Oba se dají koupit na www.kdosihrajenezlobi.cz (sekce "úžasné hračky") za 950,- resp 1600,- s DPH. Mají tam též skutečně malá dvoumotorová RC letadla "na hraní v tělocvičně" Surprised)


PS: mělo to být hezčí, ale nefungují html tagy Surprised(
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 2:37 am

Viktor napsal:
AAAAAAAAAAAAAA Vrtulnííííííííííííkýýýýýýýýýýýýý Surprised)

+ ten dlouhý zbytek

jak je vidno, každý máme svou úchylku. moje diagnoza je
"chronická závislost na stahování dat" . jelikož od 10 hraji basketball, tak je to pro mě www.nba.com a jim podobné.

Omluva za offtopic.

Takže zpět k torrentům. Zkušebně jsem zhlédl titulky v akci a došel jsem k závěru, že přesný dabing do titulků zanést nelze. Nestíhám to přečíst a zároveň sledovat obraz. Což se vší rozhodností vede k nutnosti "očesání" titulků na redukovanou verzi avšak bez obsahového ochuzení.

Oh, well...Thank you Kindly Cool
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 31, 2006 10:22 pm

já bych jen podotkla,že je mi šumafuk jestli titulky někde jsou nebo ne.stejně je málokdy čtu. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Alisonn

Alisonn


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 07. 09. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 02, 2007 7:21 pm

No tady se ty hovory ale rozjizdi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Brusinka
Admin
Brusinka


Poeet p?íspivku : 117
Age : 34
Registration date : 03. 09. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 02, 2007 9:03 pm

A o úplně odlišnejch věcech, co? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://duesouth.forumczech.com
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 02, 2007 10:56 pm

tím se občas taky bavím,jak se ve fóru diskutuje o něčem úúúplně jiném než co je v nadpisu..... flower lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
alkena

alkena


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 27. 09. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 08, 2007 10:22 pm

citace :
Takže zpět k torrentům. Zkušebně jsem zhlédl titulky v akci a došel jsem k závěru, že přesný dabing do titulků zanést nelze. Nestíhám to přečíst a zároveň sledovat obraz. Což se vší rozhodností vede k nutnosti "očesání" titulků na redukovanou verzi avšak bez obsahového ochuzení.

Oh, well...Thank you Kindly Cool
Frasere, chtěla jsem se zeptat, jestli na načasování titulků používáš nějaký šikovný prográmek?
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 6:11 pm

V nejhorším se to dá napsat v notepadu sakumprdum (snad jen s kalkulačkou v ruce Surprised)

Pokud jsou titulky nebo zvuk šoupnuté, ale stejně rychlé, tak si s tím velmi snadno a rychle poradí MV Player - http://mv2.czweb.org/index.php?lang=cze

Pootočením jenoho ovladače šoupáte snadno titulky nebo zvuk. A navíc má VELMI užitečnou funkci Vypnutí počítače po přehrání playlistu - používám hojně při pouštění "pohádek" na dobrou noc (RedDwarf nebo StarTrek aj), člověk pak nemusí rozespalý vstávat a vypínat počítač :oP
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 7:19 pm

alkena napsal:
citace :
Takže zpět k torrentům. Zkušebně jsem zhlédl titulky v akci a došel jsem k závěru, že přesný dabing do titulků zanést nelze. Nestíhám to přečíst a zároveň sledovat obraz. Což se vší rozhodností vede k nutnosti "očesání" titulků na redukovanou verzi avšak bez obsahového ochuzení.

Oh, well...Thank you Kindly Cool
Frasere, chtěla jsem se zeptat, jestli na načasování titulků používáš nějaký šikovný prográmek?

používám svůj starý dobrý léty prověřený DST subtitler. je to asi 6 let starý, ale já sem línej přesedlat na něco jinýho. Ukládá to jen ve formátu *.srt nebo *.txt, takže nic moc. ani nevim jestli to jde ještě na netu najít, ale jak řikam je to hodně starý, takže dost pochybuju.
Návrat nahoru Goto down
Justice




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 18. 02. 07

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: anglicke titulky   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 11:53 am

Ahoj, libi se mi tenhle seriál. Je dobrej. Shanim anglicke titulky. Na netu jsem našel titulky jen k 3. a 4. serii. Prosím, jestli někdo máte anglické titulky k 1. a 2. serii, poslete mi je na mail nebo jen stačí odkaz na ně. děkuji moc. just.justice@centrum.cz
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 21, 2007 12:12 am

Hm, to bych taky chtěla...a ještě vlastní pc kde by nikomu nevadilo že koukám na Směr jih...Nebo Hvězdnou bránu...čumím na to pořád dokola, všichni už jsou na to alergičtí....hlavně na díl ,,Dead guy running" já jsem si ho prostě zamilovala... cheers rendeer
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Sponsored content





Due South Torrent - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Due South Torrent
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Due South Reunion

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Směr Jih :: Due South :: fórum-
Přejdi na: