Směr Jih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Směr Jih

fórum o kanadském seriálu Směr Jih
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 no jo no.........

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: no jo no.........   no jo no......... Icon_minitimeWed Sep 27, 2006 4:06 pm

chtěla jsem vám sem přidat to co mi poslali ty pig z novy,ale Bohemund mně předběhl,tak..není co dodat.jsem zvědavá jak to nakonec dopadne.....možná že budem vstávat někdy v jednu v noci....můj brácha to takhle musel jednu dobu dělat u nějakého jiného seriálu... No

no nezbývá než doufat že náš milovaný směříček jižek se vrátí.... I love you Very Happy

Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: sen........   no jo no......... Icon_minitimeWed Sep 27, 2006 8:54 pm

Teď jsem byla nemocná a tohle se mi zdálo....Když jsem se vzbudila,chytla jsem záchvat smíchu.....


Benny klečel uprostřed místnosti(měl na sobě jen rifle-ty jeho klasiky a pochopitelně boty)jinak ruce měl upevněné za takové ty středověkké železné pouta které visí odněkud ze stropu.

Kolem něj obcházel takový chlap(asi číňan)a možná něco říkal,to jsem neslyšela....

Je tam asi hodně dlouho,protože je pořád víc špinavý a celkem zkrvavený………

Pak se prudce otevřely dveře a dovnitř vběhl Ray,Welsh a Ellen.Ray vypadal že asi
brečí,a Welsh ho odstrčil stranou a zkoušel Bennymu tep.Řekl že nedýchá a Ellen začale s umělým dýcháním.Nějak se jim povedlo ho oživit,a Ray ho popadl a odnesl do nedaleké nemocnice.

Ti tři jsou na chodbě nemocnice.Přišel doktor,řekl že je silný a že to zvládne.(bože,tuhle frázi jsem vždy nenáviděla a už mi leze i do snů!!!)Přišli do Benova pokoje.ten ležel přikrytý jen do pasu.Po celém hrudníku měl náplasti(takové ty velké co se dají sehnat asi jen v nemocnicích)a byl napojený na respirátor.Doktor řekl že tam musel být asi delší dobu,protože je dehydratovaný a podvyživený.Říkal že nese následky mučení,má na zádech rány od biče,polámané žebra a…(už nevím)Pak doktor řekl-což mi nějak nejde na rozum-že mu museli dohromady udělat asi 80 stehů po celém těle(jakoasi hodně různých hlubokých ran)……..
.Pak asi minula nějaká doba,Benny už vypadal lépe,byl u něj Ray a o něčem se bavili.pak přišli lidi z okrsku a Welsh řekl že mu děkuje že za ně nasadil život.

asi potřebuju psychologa.........nebo silnější léky. Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Vity




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 10. 09. 06

no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: no jo no.........   no jo no......... Icon_minitimeThu Sep 28, 2006 10:11 am

Johanna napsal:
asi potřebuju psychologa.........nebo silnější léky. Neutral

Nebo se uzdravit a ty leky vysadit :-)
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: odp.   no jo no......... Icon_minitimeThu Sep 28, 2006 3:40 pm

Vity napsal:
Johanna napsal:
asi potřebuju psychologa.........nebo silnější léky. Neutral

Nebo se uzdravit a ty leky vysadit :-)

no to by taky mohlo být eventuální řešení....... bounce cherry
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: no jo no.........   no jo no......... Icon_minitimeThu Nov 23, 2006 7:22 pm

Tak tohle je ZAJÍMAVÉ. Zdál se mi další sen...Jasně, o mě a Paulovi(BACHA! o PAULOVI!!)
Byla jsem v Kanadě. Točil se nějaký film nebo něco kde Paul hrál hlavní roli a já nějakou vedlejší. Shodou náhod se nějak stalo že ten člověk který měl všechny účinkující rozhodit po jednom hotelu to udělal nějak blbě. Všichni už tušítě jak to dopalo, že? Jasně, byla jsme s Paulem na pokoji. Twisted Evil Ale žádné románky se nekonaly. Většinu dne jsme makali každý v jiném ateliéru. Když jsme se sešli, tak to bylo jen večer a to jsme ještě naše pozdravy odbyli pouhýn ,,Hi" (Jsem anglický analfabet, a někdo byl tak hodný že mu to vysvětlil, proto byly jeho jiné věty na elementární úrovni, takže jsem je všechny chápala.... Wink )
Mno ale abych se dostala k tomu hlavnímu: většinou už jsem spala když přišel a chodil spát....Ale jednou ne. Jen jsem tam tak ležela a dělala že spím. On se neuvěřitelně tiše (ach, kéž by to můj brácha taky dokázal....) převlíkl (Asi,nekoukala jsem se - fakt! Very Happy ) Mno a pak ulehl. Čekala jsem že hned usne, ale pořád se tam tak vrtěl....a já nemohla usnout. Později jsem i slyšela tu a tam nějaký povzdech. Už mě tím začal štvát. Nadzvedla jsem se a do tmy řekla jeho jméno. Jeho odpověď byla něco jako ,,Hmm...?" Znělo to hrozně divně, tak nějak..rozklepaně. Nějak jsem ze sebe na pokraji možností vysoukala větu ve smyslu jestli je v pořádku. Jeho odpověd byla nejdříve ano, pak povzdech a pak ne. ( Suspect ) Pak se posadil a já si uvědomila že ten pokoj vypadá jako pokoj můj a mého bratra- on sedí na bratrově posteli (které je vedle okna, vidím vždycky jen tmavou siluetu) měl skloněnou hlavu a pak řekl něco jako že se bojí tmy. Já netušila co mám dělat... Nějak jsem ho chytla za ruku. Hrozně se chvěl, a já jsem nevěděla co s ním. Pak jsem mu řekla jestli se nechce lehnout ke mně. (!!!) On kývnul a já mu ještě řekla ať si vezme svoji deku. ( Rolling Eyes ) Pak jsme leželi naproti sobě a koukali jsme na sebe. O něčem jsme si povídali. ( Nechápu....JAK? skoro nedokážu poskládat větu!! Very Happy )
Pak ráno to bylo hrozně pěkné... I love you On ležel vedle mě, měl ruku kolem mého pasu (Jak se tam dostala??) a spal... Já jsem se jen přisunula trochu k němu a cítila z něho takový super parfém....( Laughing ) Mno a pak jsme se vzbudila...trochu škoda, no... Evil or Very Mad ale bylo to hrozně pěkné. On byl moc příjemný a sympatický....íchh....... I love you

Jsme magor, no...Ale tohle stejné bych chtěla prožít ještě s Viggem, Keanem a Orlandem bounce I love you Twisted Evil Very Happy Laughing


Naposledy upravil dne Sat Mar 10, 2007 10:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Benny

Benny


Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 08. 02. 07

no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: no jo no.........   no jo no......... Icon_minitimeSat Mar 10, 2007 10:50 pm

,,,Už jsem prostě magor, no..... No cat santa flower study Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





no jo no......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: no jo no.........   no jo no......... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
no jo no.........
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Směr Jih :: Due South :: fórum-
Přejdi na: