Směr Jih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Směr Jih

fórum o kanadském seriálu Směr Jih
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hledám české díly

Goto down 
+3
Fraser
Johanna
LUCKYAthlon
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
LUCKYAthlon




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 23. 11. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeFri Nov 24, 2006 5:32 pm

Máte prosim někdo tento seriál v češtině? Stačily by mi jen české audio stopy
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeFri Nov 24, 2006 6:12 pm

LUCKYAthlon napsal:
Máte prosim někdo tento seriál v češtině? Stačily by mi jen české audio stopy

mám SKORO všechny díly až do toho kdy to nova přerušila.....prvních asi 5 nebo 6 mi nejde.....a pak ještě asi 2,ale jinak mám. rabbit
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 8:07 pm

LUCKYAthlon napsal:
Máte prosim někdo tento seriál v češtině? Stačily by mi jen české audio stopy

mam ten samej dotaz. akorát bych ho upřesnil. jde mi o elektronickou podobu české verze seriálu, tzn. *avi, *mpeg, *mpg nebo zvukové stopy *mp3, *wav.
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Cecke dily   Hledám české díly Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 8:40 pm

Ahoj, vsechno bude, lae jde to zatracene pomalu.....chybi mi pilot a 2,3,4, jinak mam vsjo....ale jeste ne na kompu Surprised(
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 9:04 pm

ty počáteční mám..... ale jinak díky,díky moooc!!!!!a ten převod uskutečním hned jak to přijde...možná to dám tatovi ať to zařídí,tak se nediv kdyby to přišlo od Martina Smékala,jo? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Brusinka
Admin
Brusinka


Poeet p?íspivku : 117
Age : 34
Registration date : 03. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:04 pm

Viktor napsal:
Ahoj, vsechno bude, lae jde to zatracene pomalu.....chybi mi pilot a 2,3,4, jinak mam vsjo....ale jeste ne na kompu Surprised(

Nový člen!
Vítej u nás!
Návrat nahoru Goto down
https://duesouth.forumczech.com
Brusinka
Admin
Brusinka


Poeet p?íspivku : 117
Age : 34
Registration date : 03. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:04 pm

Dobrý, pokračujte...
Návrat nahoru Goto down
https://duesouth.forumczech.com
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 10:42 pm

Díky za přivítání Surprised). jen aby nevzniklo nedorozumění....mám všechno co naposledy odvysílala Nova...... Surprised(
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 1:20 am

Viktor napsal:
Díky za přivítání Surprised). jen aby nevzniklo nedorozumění....mám všechno co naposledy odvysílala Nova...... Surprised(

Což je? Nerad jsem nezdvořilý, ale televizi už moc neholduji. Bylo by možné dát sem seznam epizod, kteréžto se ti poštěstilo zvěčnit na videopásku?

Thank You Kindly
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 3:44 pm



já to tak miluju!!!!!!!!!!!§. I love you . I love you . I love you .....ach jo.......... Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 4:07 pm

No tuším, že poslední díl letos na Nově byl 46. Lovkyně lebek....
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 4:33 pm

Viktor napsal:
No tuším, že poslední díl letos na Nově byl 46. Lovkyně lebek....

přesně tak. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Přepis   Hledám české díly Icon_minitimeSat Jan 06, 2007 1:07 am

Hlásím drobné průtahy, takže neznámý termín dokončení se ještě o měsíc a půl posune :-(

(Tento měsíc, pokud zrovna nejsem v práci tak budu ve škole nebo pracovat, takže to fakt nejde :-( )
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 7:46 pm

Viktor napsal:
Hlásím drobné průtahy, takže neznámý termín dokončení se ještě o měsíc a půl posune :-(

(Tento měsíc, pokud zrovna nejsem v práci tak budu ve škole nebo pracovat, takže to fakt nejde :-( )

hele Viktore, takový blbý výmluvy ti nesežerem Very Happy

nee...já sem na to s titulkama podobně. sem přišel po vánocích do práce a zase je to s volnym časem uplně někde tam v zadní dolní části těla.

do jakýho formátu ten zvuk děláš? doufam že to bude trochu poslouchatelný Razz
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeMon Jan 15, 2007 11:04 pm

Pro všechny zvědavce a nedočkavce - hodil jsem do světa webu ukázku výsledné podoby, do které si to převádím, takže hledejte na sledge.myserver.cz/video/
Návrat nahoru Goto down
alkena

alkena


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 27. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Jan 17, 2007 12:00 am

Hele Viktore, já nechci jako rejpat, ale seš si jistej, žes' to chtěl vážně takhle? Je tam česká a anglická stopa dohromady a rozumět není pořádně ani jedné. Nebo si to jen neumím pustit na počítači?
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Jan 17, 2007 1:54 am

alkena napsal:
Hele Viktore, já nechci jako rejpat, ale seš si jistej, žes' to chtěl vážně takhle? Je tam česká a anglická stopa dohromady a rozumět není pořádně ani jedné. Nebo si to jen neumím pustit na počítači?

Very Happy Laughing lol! hele viktore, zapoměls uříznout původní zvuk do pravýho repráku. v čem to upravuješ. v Adobe Premiere a podobných by měla jít oddělit zvuková stopa od obrazu. tohle byl předpokládám jen přehmat.

taky se chci zeptat, jaká je průměrná velikost české zvukové stopy na jeden díl. jestli by bylo možný že bys je všechny zazipoval a udělal link na stažení, nejlíp na rapidsharu.com.
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Jan 17, 2007 12:45 pm

Není to přehmat - chci si zachovat možnost výběru poslechu zvolené jazykové stopy. Páč jsem se zatím nesetkal s programem, který by uměl zacházet se zvukem podobně jako s titulky (v externím souboru), tak pro přehrávání používám Media Player Classic (open source), který umožňuje naprosto svobodně přiřazovat zvukové stopy zvukovým kanálům, takže třemi kliknutími pustíte originál nebo dabing do obou kanálů.....

Méně zdatní mohou zkusit šoupnout balancí vlevo Surprised)

PS: velikost zvukového souboru - je to 16-bit/48kHz komprimované 128kbps, tedy na jeden kanál by připadlo 64kbps, což dělá cca 22MB na díl....ale záleží na kompresi (já zatím používám LAME MP3 kvůli kompatibilitě), video je delané ve VirtualDubu, ovšem kvůli potížím s TV kartou je mezikrokem záznam v jiném zachytávacím programu, ve VD je dělána jen finální komprese....
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: 2 Fraser   Hledám české díly Icon_minitimeWed Jan 17, 2007 12:47 pm

To ti radši, až bude všechno hotové, půjčím HDD aby sis to udělal sám, páč čas jsou peníze a už tak s tím bude takovýho sr....
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 7:13 pm

Ahoj ve spolek. Taxem přihodil další památnou scénku z DS - najdete ji tam co minule, opět ve výsledné kvalitě a v duálu. Jen napovím - mrtvá mořská vidra Surprised)

PS: má to 16 MB....
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 9:32 pm

vydra se píše s tvrdým...... I love you
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 12:41 am

no dobrá, tak vydra. Za drzost jsem vám tam přihodil další kousek - stopování čínského pekinéze Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Sarty




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 02. 07

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeSun Feb 04, 2007 11:35 pm

Zdravim vsechny... shanim ceske dily..... mohl by mi nekdo pomoct, mam vsechny dily v anglictine a soundtrack.... ale chtel bych to cesky....Preji vsem spravny smer !!! Smer jih
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeMon Feb 05, 2007 4:32 pm

Vítej zde....
Jestli sis to tu přečetl tak musíš alespoň tušit... Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Sarty




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 02. 07

Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitimeFri Feb 09, 2007 12:34 am

No cetl, ale nejak mi to nefunguje, nikde to tam nemuzu najit....

Viktor napsal:
Vítej zde....
Jestli sis to tu přečetl tak musíš alespoň tušit... Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledám české díly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám české díly   Hledám české díly Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám české díly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Směr Jih :: Due South :: fórum-
Přejdi na: