Směr Jih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Směr Jih

fórum o kanadském seriálu Směr Jih
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Due South Torrent

Goto down 
+3
alkena
Brusinka
Fraser
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 8:16 pm

Nechci tady nikoho dráždit, ale oznámit to musim. Very Happy Včera se mi podařilo úspěšně dostahovat 25 GB torrent Due South. Jedná se o 66 dílů, každý 350 MB + Pilot k seriálu velikosti 750 MB. Tady kompletní seznam epizod. Tím pádem mám tu lehčí část za sebou a nastává "Quest for Subtitles". Bude to těžké, určitě mě to bude dost sr.., ale ve volném čase se hodlám věnovat tvorbě titulků. Tot zatim asi vše, průběžně budu podávat hlášení o progresu.
Návrat nahoru Goto down
Brusinka
Admin
Brusinka


Poeet p?íspivku : 117
Age : 34
Registration date : 03. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeSun Dec 17, 2006 9:58 pm

Fraser napsal:
Bude to těžké, určitě mě to bude dost sr.., .

Ale ale Frasere... Tady jsme slušná společnost Wink

Každopádně, kdybys potřeboval pomoc, sdružíme hlavy dohromady, dáme si DS festival, místo popcornu budeme mít v ruce papír a tužku a můžem poslat transcript k některým dílům. Stačí říct. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://duesouth.forumczech.com
alkena

alkena


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 27. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeMon Dec 18, 2006 1:57 am

No tak "Quest for Subtitles" ti opravdu nezávidím ani trošku.

Transkriptÿ, pokud ne ke všem, tak alespoň k většině dílů, jsou na realduesouth.net - samozřejmě anglické
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeMon Dec 18, 2006 2:11 pm

Fraser napsal:
Nechci tady nikoho dráždit, ale oznámit to musim. Very Happy Včera se mi podařilo úspěšně dostahovat 25 GB torrent Due South. Jedná se o 66 dílů, každý 350 MB + Pilot k seriálu velikosti 750 MB. Tady kompletní seznam epizod. Tím pádem mám tu lehčí část za sebou a nastává "Quest for Subtitles". Bude to těžké, určitě mě to bude dost sr.., ale ve volném čase se hodlám věnovat tvorbě titulků. Tot zatim asi vše, průběžně budu podávat hlášení o progresu.

KLANÍM SE A ODÍRÁM SI NOS O PODLAHU!!!!!!!!
přeju hodně štěstí!!!!
byla by tu možnost vypálit mi ty díly od........toho co byl jako poslední?(bez titulků?) Question Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Alisonn

Alisonn


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 07. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeMon Dec 18, 2006 3:19 pm

no já to tahám taky, ale mně se to podaří asi tak za 150 let Laughing

Jde to mooc pomalu.

Ty titulky jsou blbý, český nejsou nikde a anglických pár..
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeTue Dec 19, 2006 7:38 pm

Kdyby šlo o mě, tak se na ty titulky vyprdnu, ale mám neslyšícího kamaráda, takže se obětuju kvůli němu Smile Do Ježíška si v tom udělám pořádek, nějakej rozvrh a případně vám sem hodim žádost o pomoc.

S vypálením nebude problém, cenu bych viděl akorát za média. Jen bude problém s časem, protože dělám od nevidim do nevidim. A když koukáte 10 hodin denně do kódu, tak večer už moc nálady na další záření není Smile

Jo a taky sou i jiné seriálové klenoty, kterým je třeba se věnovat Twisted Evil Vim, že to sem nijak nepatří, ale udělam malou reklamu. Pro milovníky sci-fi můžu vřele doporučit Battlestar Galactica. Kam se hrabe Star-Trek Razz

Jen mě hned nekamenujte affraid
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeTue Dec 19, 2006 7:46 pm

alkena napsal:

Transkriptÿ, pokud ne ke všem, tak alespoň k většině dílů, jsou na realduesouth.net - samozřejmě anglické


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

KRISTE PANE!!!! MARIA PANNO, MATKO BOŽÍ, PROS ZA NÁS HŘÍŠNÉ....... no to sem si teda na sebe uplet pěknej bič. To se z toho Xkrát ..... píp ...... píííííííííííííííííp. Tady sprostej bejt nemůžu, du se vyřvat někam do lesa Mad
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeTue Dec 19, 2006 10:22 pm

S vypálením nebude problém, cenu bych viděl akorát za média. Jen bude problém s časem, protože dělám od nevidim do nevidim. A když koukáte 10 hodin denně do kódu, tak večer už moc nálady na další záření není Smile


já nenutím,ale kdyby byla chvilička času.....s médii bych to vyřešila tak že-bych ti poslala čisté,ty to vypálil a poslal zpět-šlo by to?jen mi jde o počet dvd...a jestli bys byl ochotný vypalovat všechno asi od...

ehmm......11 epizody.teď se dívám kolik toho je.a.. pale pale

tak jak? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeTue Dec 19, 2006 10:50 pm

Johanna napsal:

poslala čisté,ty to vypálil a poslal zpět-šlo by to?jen mi jde o počet dvd...a jestli bys byl ochotný vypalovat všechno asi od...

ehmm......11 epizody.teď se dívám kolik toho je.a.. pale pale

tak jak? Shocked

no jak to tak vidim, tak uplně best by bylo co nejdřív. počítám li dobře, tak celejch 25 GB na 6 DVD (pokud máme na mysli klasické kapacita 4,7 GB) - tvých 11 epizod. takže to vidim na 5 dvd + rači jedno rezervní.
a posílat na adresu:

Tomáš Goubej
Machov 151
54963

Když dorazí do Štědrýho dne, tak ti je zkusim před Silvestrem poslat.
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeTue Dec 19, 2006 11:10 pm

- tvých 11 epizod.

tak ne!! já myslela OD 11 epizody!!!!!!proto...... pale pale
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeWed Dec 20, 2006 4:38 pm

Johanna napsal:
- tvých 11 epizod.

tak ne!! já myslela OD 11 epizody!!!!!!proto...... pale pale

sem v práci, a nějak mi nestačí mozková kapacita na to tvoje vysvětlení.
jestli teda chceš nějaký díly vypálit, tak bude nejlepší, když napíše přesnej seznam. já sem nějak mimo. sorry
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeWed Dec 20, 2006 4:51 pm

já sem nějak mimo. sorry

každý koho se zeptáš ti potvrdí,že já jsem na tom stejně...takže si z toho nic nekuť. Wink

celkový(hruzyplný)seznam:

12. epizoda - Jestřáb a ruční pila (Hawk And A Handsaw)
13. epizoda - Oko za oko (An Eye For An Eye)
14. epizoda - Muž, který věděl příliš málo (The Man Who Knew Too Little)
15. epizoda - Divoká smečka (The Wild Bunch)
16. epizoda - Modrá čára (The Blue Line)
17. epizoda - Dohoda (The Deal)
18. epizoda - Pozvánka na romanci (An Invitation To Romance)
19. epizoda - Mezi nebem a zemí (Heaven & Earth)
20. epizoda - Viktoriino tajemství I. (Victoria's Secret - Part 1)
21. epizoda - Viktoriino tajemství II. (Victoria's Secret - Part 2)
22. epizoda - Co bylo to bylo (Letting Go)

2. série (1995 - 1996)
23. epizoda - Sever (North)
24. epizoda - Trezor (Vault)
25. epizoda - Svědkyně (The Witness)
26. epizoda - Vrabec v hrsti (Bird In The Hand)
27. epizoda - Slib (The Promise)
28. epizoda - Maska (Mask)
29. epizoda - Julie krvácí (Juliet Is Bleeding)
30. epizoda - Hodný člověk (One Good Man a.k.a. Thank You Kindly, Mr. Capra)
31. epizoda - Ostří (The Edge)
32. epizoda - Obchodníci s vejci (We Are The Eggmen)
33. epizoda - Hvězdný muž (Starman)
34. epizoda - Někdo to rád červené (Some Like It Red)
35. epizoda - Bílý muži neumí skákat (White Men Can't Jump To Conclusions)
36. epizoda - Všechny královniny koně (All The Queen's Horses)
37. epizoda - Řeč těla (Body Language)
38. epizoda - Souboj (The Duel)
39. epizoda - Červená, modrá nebo bílá (Red, White Or Blue)
40. epizoda - Útržky vzpomínek (Flashback)

3. série (1997-1998)
41. epizoda - Zapal tento dům (Burning Down The House)
42. epizoda - Zatmění (Eclipse)
43. epizoda - Mohl jsem být obžalovaný (I Coulda Been A Defendant)
44. epizoda - Lásky hra podivná (Strange Bedfellows)
45. epizoda - Vidět znamená věřit (Seeing Is Believing)
46. epizoda - Lovkyně lebek (Bounty Hunter)
47. epizoda - Jízdní polda a duše (Mountie And Soul)
48. epizoda - Špión versus špión (Spy Vs. Spy)
49. epizoda - Azyl (Asylum)
50. epizoda - Komedie s mrtvolou (Perfect Strangers)
51. epizoda - Mrtvý muž na útěku (Dead Guy Running)
52. epizoda - Ostrov pokladů 1.část (Mountie On The Bounty - Part 1)
53. epizoda - Ostrov pokladů 2.část (Mountie On The Bounty - Part 2)
54. epizoda - Doktor Longball (Doctor Longball)
55. epizoda - Rychlý prachy (Easy Money)
56. epizoda - Pravděpodobný příběh (Likely Story)
57. epizoda - Šance na výhru (Odds)
58. epizoda - Miláček žen (The Ladies' Man)
59. epizoda - Ve znamení woodoo (Mojo Rising)
60. epizoda - Fraser zpívá blues (Mountie Sings The Blues)
61. epizoda - Dobré pro duši (Good For The Soul)
62. epizoda - Mrtvoly neházejí rýží (Dead Men Don't Throw Rice)
63. epizoda - Řekni Ámen (Say Amen)
64. epizoda - Lovecká sezńa (Hunting Season)
65. epizoda - Volání divočiny I. (Call Of The Wild - Part 1)
66. epizoda - Volání divočiny II. (Call Of The Wild - Part 2)

tak to jsem zvědavá.......... study
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeWed Dec 20, 2006 10:27 pm

Johanna napsal:
tak to jsem zvědavá.......... study

na co jako? jestli budu ochotnej to vypálit? dyt sem řikal, že jo. ale mám několik poznámek:

ad1) je zbytečně zdlouhavý, abys posílala prázdný DVD, když mam vlastní

ad2) nejsem žádnej zazobanec, ale přiznám se, že cena 5 DVD mě nijak v kapse nepálí

ad3) jenže zase nemůžu šířit zvěsti o dobrosrdečným tupci kerej posílá vypalovaný DVD zadarmo

ad4) cenu bych teda nechal symbolickou jen za hodnotu prázdného DVD a tu závratnou sumu podle počtu DVD, na který bych to vypálil, bys mi poslala složenkou typu A na bankovní účet

Toť můj návrh, takže se vyjádři.
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeWed Dec 20, 2006 10:48 pm

Fraser napsal:
Johanna napsal:
tak to jsem zvědavá.......... study

na co jako? jestli budu ochotnej to vypálit? dyt sem řikal, že jo. ale mám několik poznámek:

ad1) je zbytečně zdlouhavý, abys posílala prázdný DVD, když mam vlastní

ad2) nejsem žádnej zazobanec, ale přiznám se, že cena 5 DVD mě nijak v kapse nepálí

ad3) jenže zase nemůžu šířit zvěsti o dobrosrdečným tupci kerej posílá vypalovaný DVD zadarmo

ad4) cenu bych teda nechal symbolickou jen za hodnotu prázdného DVD a tu závratnou sumu podle počtu DVD, na který bych to vypálil, bys mi poslala složenkou typu A na bankovní účet

Toť můj návrh, takže se vyjádři.

víš jaký jsem měla záchvat smíchu když jsem to četla a vedle toho byla tvoje přezdívka a ta jeho fotka? Very Happy

no já bych s tím souhlasila.je to asi nejpraktičtšjší řešení.
takže můj email : JohanaSmekalova@seznam.cz na podrobnější domluvy.třeba až to vypálíš tak mi napiš cenu a všechno potřebné a já pošlu složenku. Smile
tak se těším!!a moc ti děkuju!!!!(děsně těším na Frasera v původním znění,yahoo!!ty díly cp jsi mi poslala ty,Eli už znám nazpaměť...confused)
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 1:29 am

Zdravím,

nejdřív se omlouvám, a to Johaně, jelikož přání ohledně vypalování nejsem schopen splnit dříve než po 7. lednu 2007. Vinou mé špatné manipulace jsem způsobil zkrat ve svém počítači. V nijak zvlášť postřehnutelných či viditelných plamenech bohužel zahynul procesor, což mi znemožňuje další práci na mé mašince. Momentálně trpím pod nadvládou otrokářského biče v rukou svého mladšího bratra. Povolil mi 2 hodiny denně na internetu.
Nicméně dál neohroženě pokračuji v "páchání" titulků. Dokončil jsem překlad Pilotu a polovina mé nejoblíbenější epizody North je již hotová ve formátu *.srt samozřejmě.

"ty Benny...jak dlouho jsi říkal že poletíme?"
"4 hodiny"
"Skvělý a kde je tady záchod....."
............................
"Skvělý..."
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 4:34 pm

V tomto díle je hezká scéna, kde Ben uklidňuje Raye, že umí pilotovat letadlo, protože kdysy četl babiččin manuál k nějakému letadlu. V dabingu říká zhruba toto "V manuálu sice chyběly nějaké stránky, ale ty jistě nic podstatného neobsahovaly"................."a mezi tehdejšími a dnešními letadly nebude takový rozdíl" Surprised)

Ovšem originál je IMHO o něco zábavnější, protože místo poslední fráze Ben říká tuším toto "between Sopwith Camel and.....", tedy uvádí konkrétní letadlo z 1.sv. války (http://en.wikipedia.org/wiki/Sopwith_Camel) - čímž je při srovnání obou letadel situace ještě vygradovanější Surprised)))
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 4:44 pm

za tohle ty dabingy NENÁVIDÍM!!!!!!!!!!! Twisted Evil

,,pověsit za palce u nohou" by to chtělo. tongue
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeThu Dec 28, 2006 5:29 pm

No, je to věc názoru.....kdo u nás má povědomím, co to je Sopwith Camel Surprised
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 2:46 am

můj brácha(válečný fanatik)by to věděl.ale mírumilovní kanadští fandové D.S.by to nevěděli,to je pravda. afro




POPRVÉ SNĚŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!§ cheers santa rendeer
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 12:49 pm

Viktor napsal:
kdo u nás má povědomím, co to je Sopwith Camel Surprised

No jelikož mám skrz na skrz pročtenýho Biglesse a na skříni pár modelů "Velblouda" a k tomu červený trojplošník Fokker "Red Baron", tak si myslim, že jakés takés povědomí mám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Viktor

Viktor


Poeet p?íspivku : 34
Age : 41
Registration date : 26. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Camel   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 1:45 pm

o tom žádna, ale zkuste se zeptat několika lidí na ulici, ZŠ, SŠ.... Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 2:34 pm

Viktor napsal:
o tom žádna, ale zkuste se zeptat několika lidí na ulici, ZŠ, SŠ.... Surprised)

njn, omladina Evil or Very Mad ségře je 18 a nerozumí po slovensky Shocked affraid lol!
Návrat nahoru Goto down
Johanna

Johanna


Poeet p?íspivku : 155
Age : 32
Registration date : 04. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 3:13 pm



ty by sis s mým bráchou pěkně rozuměl................................tako magor z Biglese,všude letadýlka........a knihy........ Sleep
ale parodie na Biglese v Monty Pythonovi byla prostě úžasná....... Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.Johanna.estranky.cz
Fraser

Fraser


Poeet p?íspivku : 23
Age : 42
Registration date : 11. 12. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 3:22 pm

Johanna napsal:


tako magor z Biglese,všude letadýlka........a knihy........ Sleep

hele nenavážej se joooo?!!!
Návrat nahoru Goto down
Brusinka
Admin
Brusinka


Poeet p?íspivku : 117
Age : 34
Registration date : 03. 09. 06

Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitimeFri Dec 29, 2006 5:09 pm

Fraser napsal:
Viktor napsal:
kdo u nás má povědomím, co to je Sopwith Camel Surprised

No jelikož mám skrz na skrz pročtenýho Biglesse a na skříni pár modelů "Velblouda" a k tomu červený trojplošník Fokker "Red Baron", tak si myslim, že jakés takés povědomí mám Very Happy


To já byla vždycky spíš na vrtulníky... Wink Ještě mi jeden visí nad postelí. Very Happy
Dědeček ze mně měl neskutečnou radost, když jsem mu, jako jeho tehdy jedenáctiletá vnučka, oznámila, že s ním chci lepit modely.
Návrat nahoru Goto down
https://duesouth.forumczech.com
Sponsored content





Due South Torrent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Due South Torrent   Due South Torrent Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Due South Torrent
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Due South Reunion

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Směr Jih :: Due South :: fórum-
Přejdi na: